KONST / Litografier / Färglitografi 11887051
nr 1188 7051
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Färglitografi, Signerad, numrerad 40/60, bladets mått: 57x46 cm
James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 juni 2018
kl 20:46:08
4/6 01:43:26
James Coignard
Läs mer om James Coignard